یراق مورد استفاده

آلاکس (معرفی شرکت)

شرکت آلاکس ایران در سال ۱۳۸۹در یکی از مناطق صنعتی تبریز(شهرک سرمایه گذاری خارجی) توسط سهامداران فعلی خود (خانواده حکیمی) تأسیس شد که درزمینه های طراحی، تولید، بازاریابی و صادرات انواع یراق آلات درب و پنجره آلومینیومی و UPVC فعالیت میکند.با گذشت چندین سال تجربه در طراحی محصولاتی با کیفیت بالا، آلاکس یکی از بزرگترین و نام آشناترین برندهای معتبر در ایران محسوب می گردد که با تنوع و انعطاف پذیری محصولات خود هر روز به دنبال فراهم نمودن یک زندگی بهتر برای مردم می باشد.
برای این منظور، شرکت آلاکس با تکیه بر دانش ، تجهیزات پیشرفته تولید و ابزارهای کنترل کیفی بروز و دقیق در کل خط تولید، طراحی و ساخت محصولات برتر با ارزش افزوده بالا را سرلوحه تضمین خود قرار داده است. تحقیق و توسعه مستمر شرکت منجر به ارائه روش ها و راه کارهای منحصر به فردی با ویژگی های نوآورانه متعدد گردیده که کاملاً پاسخگوی نیازهای مشتریان می باشد. با بیش از چندین سال تجربه و با دارا بودن ۱۵۰پرسنل در طراحی و تولید یراق آلات درب و پنجره های آلومینیومی، نگرش و عملکرد تیم تخصصی ماموجبات موفقیت مان را در خطوط تولید فنی و تخصصی در کارخانه به عنوان یکی از شرکتهای مجرب بصورت علمی و عملی فراهم نموده است.
امّا در یک محیط جهانی که دائماً در حال تغییر و تحول است، آگاهی و اطلاع از رسالت، چشم انداز و ارزشهای شرکت امری مهم برایمان محسوب می گردد.ما سخت تلاش می کنیم تا هر روز یک قدم به این استراتژی نزدیک شویم. مأموریت ما بهبود کیفیت زندگی افراد با ارتقاء عملکرد و کارآیی نیازهای ویژه آنها ، تأمین محصولاتی با بالاترین کیفیت، فناوری، زیبایی و ارائه بهترین راه حل ها است. چشم انداز ما نیز بر این نکته استوار است که این شرکت پیشرو در توسعه و ساخت بهترین محصولات برای کاربردهای ساختمانی و معماری باشد.ارزشهای ما ذات فلسفه کلی تجارت ما هستند و منعکس بر روشی است که بتواند ما را به مشتریانمان نزدیک سازد. بدین ترتیب؛ ما به یکپارچگی، روحیه تیمی ، ابتکار عمل و وفاداری در راستای توصیف انجام دادن کارهای بهتر در شرکت اعتقاد داریم.

زیر ساختها وخطوط تولیدی شرکت آلاکس:

·         سالن ذوب وتزریق تحت فشار(دایکاست)
·         خط برش کاری تمام اتوماتیک
·         خط پرسکاری وپانچ قطعات
·         خط ماشین کاری
·         سالن پولیش
·         اتاق شستشو
·         سالن تزریق پلاستیک
·         خط رنگ کاری پودری
·         خط  مونتاژ یراق
·         بسته بندی
·         مجموعه انبارها
·         دپارتمان فروش  و خدمات پس از فروش

گواهی نامه ها

برای مشاهده وارد لینک زیر شوید

لینک

نمونه برخی از محصولات تولیدی این شرکت

برای دیدن تمامی محصولات روی لینک کلیلک کنید.

fa_IRPersian